niedziela, 2 listopada 2014

Inauguracja grupy Pozytywnie o Porodzie w Konstancinie!

Zapraszam
w godzinach 18:00 - 20:00
 
Coffee Toffii
Wilanowska 1, 05-520 Konstancin-Jeziorna
 
Pierwsze spotkanie grupy w Konstancinie. Rozmawiać będziemy o tym czym jest pozytywny poród, co to tak na prawdę oznacza i co zrobić by poród był pozytywnym i budującym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. ZAPRASZAMY! Agnieszka Rudzińska-Jobda Twoja Doula i Katarzyna Masojada-Chotkowska DOULA-MA.

Spotkanie jest BEZPŁATNE!
 
 

POZYTYWNIE O PORODZIE to otwarta grupa wsparcia. Uczestnictwo jest bezpłatne. Konieczne jest natomiast POZYTYWNE nastawienie do porodu lub chęć jego posiadania.

POZYTYWNIE O PORODZIE to grupa skierowana do wszystkich Kobiet w ciąży i tych, które przygotowują się do macierzyństwa, bez względu na osobiste doświadczenia, czy wybory. Jest to miejsce, w którym łączymy naszą Kobiecą moc, dzielimy się doświadczeniami, przemyśleniami, odczuciami, wiedzą dotyczącą porodu. Znajdzie się również czas na smaczną przekąskę ;)

Naszym CELEM jest stać się częścią Twojego okresu oczekiwania na Maleństwo. Tworzymy miejsce otwarte i ciepłe, gdzie, w intymnej i przyjaznej atmosferze, posłuchać będzie można pozytywnych opowieści porodowych, pomysłów, rozważyć czego tak na prawdę oczekujesz w porodzie. To miejsce gdzie będzie można stawić czoła wszelkim strachom i obawom czy negatywnym doświadczeniom.

POZYTYWNIE O PORODZIE to grupa, która może doskonale uzupełniać edukację okołoporodową, ale nie zastępuje porad czy opieki medycznej. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie, o którym usłyszałaś podczas spotkania, prosimy byś skonsultowała to ze swoją Położną lub Lekarzem.

/ z polskiej strony Pozytywnie o Porodzie/
 

Brak komentarzy: